Links

Met de volgende sprekers en organisaties voelen wij ons verbonden:

Stichtingen en organisaties (alfabetisch)

Spiritueel Friesland https://www.spiritueelfriesland.nl/

Stichting de Graancirkel, Steenwijk https://www.stichtingdegraancirkel.nl/

Hartverwarmendwijs http://www.hartverwarmendwijs.nl/

Stichting Innerlijk Besef, Zeijen https://www.innerlijk-besef.nl/

KoffieMet in Dronten https://www.koffiemet.com/

Pansophia Noord-Nederland https://www.pansophia.nl/pansophia-noord/

Stichting Vaccinvrij https://stichtingvaccinvrij.nl/

Want to Know https://www.wanttoknow.nl/

Stichting Wijzer, Wouterswoude http://www.stichting-wijzer.nl/


Sprekers (alfabetisch)

Irisea Barkhuysen: ‘Licht, onze verborgen kracht’ http://www.iwinkta.com/

Roeland Beljon: ‘Graancirkels, Wonder of Verwondering’ https://www.skyhighcreations.nl/

Sonia Bos met diverse lezingen: www.elikser.nl/webshop/sonia-bos/

Saskia Bosman met diverse workshops o.a. over de pijnappelklier: https://inspiradiance.nl/

Robbert van den Broeke ‘Graancirkels en andere verschijningen’: https://robbertvandenbroeke.nl/

Ad Broere ‘Geld, het geldsysteem en spiritualiteit’: https://adbroere.nl/

Erik Bruijn over ‘Tibetaans Boeddhisme’: https://erikbruijn.nl/

Sanne Dijkstra ‘Het toneel van de werkelijkheid’: https://be-wust-zijn.com/

Barbara Driessen ‘Sensitief leven, leven in aandacht’: http://www.barbaradriessen.nl/

Henk Fransen met diverse lezingen over het zelfgenezend vermogen: www.henkfransen.nl

Gabriela en Reint Gaastra-Levin met diverse lezingen over de goddelijkheid van de mens: https://mariamagdalenaenjezus.nl/

Lenne Gieles: https://www.opleidingessentiecoaching.nl/

Willem Glaudemans met diverse lezingen: www.willemglaudemans.nl

Rob Heiligers & Aafke Douma met diverse lezingen en workshops: http://www.natuurlijkcentrumbewustzijnenbloei.nl

Jaap Hiddinga ‘Transformatie naar een nieuw leven – voorbij de illusie’: https://www.paagman.nl/zoek/auteur/jaap-hiddinga

Oene Hofman met diverse lezingen: www.praktijkvoorinnerlijkleiderschap.nl

C.F. van der Horst ‘Dodelijke leugens – artsen en patiënten misleid’: www.dodelijkeleugens.nl

Janosh met diverse ervaringsavonden: https://www.byjanosh.com/nl/

Claudia Jansen ‘De ware potentie van de mens’: https://www.ruimtevanliefde.nl/

Bert Janssen ‘De Otherworld – en de weg ernaar toe’: http://www.bertjanssen.nl/

Geert Kimpen over ‘De Geheime wetten Newton’: https://www.geertkimpen.com/

Manuela van der Knaap ‘In-zicht in je Wezensessentie’: http://www.inzichten.com/

Pamela Kribbe ‘De kracht van helende relaties’: http://www.pamela-kribbe.nl/

Little Grandmother Kiesha met diverse lezingen: http://littlegrandmother.net/

Ger Lodewick over orgaandonatie: http://orgaandonor-neen.nl/index.html

Pim van Lommel over ‘Eindeloos bewustzijn’:  https://pimvanlommel.nl/

Paul Loomans ‘Tijdsurfen’: https://www.destressontknoping.nl/

Lea Manders ‘Op weg naar het Watermantijdperk’: http://www.leamanders.nl/

Yvonne Meesters ‘Durf te sterven-word geboren: metamorfosen in de levensloop’: https://www.levensvragen.nu/

Marcel Messing met diverse lezingen: http://www.marcelmessing.nl/

Mireille Mettes ‘De MIR-methode’: https://www.mirmethode.nl

Bram Moerland met diverse lezingen: https://www.brammoerland.com/start/

Hans Moolenburgh Sr ‘Kindergeneeskunde – vroeger en nu’: https://www.klassiekehomeopathie.nl/video-hans-moolenburgh-lezing/

Dr. Narain Naidu ‘Het levensmolecuul Lactoferrine’: https://bioquad.eu/about-us

Dick Nicolai met diverse lezingen over astrologie en spiritualiteit: www.mcna.nl

Dr. Sam Osmanagich ‘The lost Bosnian pyramids and the healing energy’: http://piramidasunca.ba/eng/latest-news/item/11563-dr-sam-osmanagic-new-discoveries-at-the-bosnian-pyramids.html

Janet Ossebaard met diverse lezingen over o.a. graancirkels: http://www.circularsite.com/

Maarten Oversier met diverse lezingen en workshops: https://www.maartenoversier.nl/

Johan Pameijer ‘Goed en Kwaad’: https://www.paagman.nl/zoek/auteur/johan-pameijer

Christine Pannebakker ‘Vrouwenpower’: https://www.christinepannebakker.com/

Ellen Elayna Pauli ‘Het Mysterie van Midden-Aarde’: https://www.elaynaofhollowearth.com/

Pieter Pieters en Boudewijn de Jong over diverse onderwerpen: www.mcna.nl

Ard Pisa met diverse lezingen over gezondheid: http://lovelighthappiness.nl/

Annemarie Postma ‘New Year, new You’: https://amlifestylemedicine.com/the-sitting-chef/

Jaap Rameijer ‘De Magie van Heilige Plaatsen (Glastonbury en Rennes-le-Château)’: https://jaap-adventures.com/

Paulus Rijntjes met verschillende lezingen: http://www.hesychia.net/

Michael Roads (en Nanne & Ankie) ‘a Dffrnt Experience’: http://int.michaelroads.org/

Jan Pieter Schreur met diverse lezingen en workshops o.a. over de 13 Oerkrachten: https://schoolvanascensie.nl/home/

Frank Silvis ‘De wondere wereld van het water’: https://vortexvitalis.nl/

Jacob Slavenburg met diverse lezingen: https://www.jacobslavenburg.nl/

Martijn van Staveren met diverse lezingen en workshops over oorspronkelijk bewustzijn:  https://www.buitenaardscontact.nl/  

Hans Stolp met diverse lezingen: www.hansstolp.nl

Hein Stufkens met diverse lezingen ‘Symbooltaal verstaan’: http://www.lacordelle.nl/

Hen Straver ‘De ziel, een oerbesef’: https://www.scheltema.nl/boek/?authortitle=straver-hen/de-ziel-een-oerbesef-9789089543219

Thea Terlouw ‘De Heelkamers’: https://www.obeliskboeken.nl/thea-terlouw/

Fred Teunissen ‘Hemel onder vuur – chemtrails als spirituele uitdaging’: https://www.fredteunissen.com/

Roelof Tichelaar met verschillende lezingen: https://www.roeloftichelaar.nl/

Peter Toonen met verschillende lezingen en workshops: https://peter-toonen.nl/

Ivo Valkenburg ‘Economie als zichtbaar gemaakte liefde’: http://ivovalkenburg.nl/home

Evert van der Ven met diverse lezingen over het werk van Eckhart Tolle: http://www.declou.com/nl/home/

Janita Venema ‘Het Fluisterkind’: https://presentchild.com/

Coen Vermeeren met diverse lezingen over o.a. UFO’s: http://coenvermeeren.nl/

Yasmin Verschure over ‘Liefde is Al-wat-is’: https://www.yasminverschure.nl/

Henri Vidal de St.Germain over ‘Wegwijzers voor kinderen in deze tijd’: https://www.spirituelevrienden.com/reincarnatie-en-karma/henri-de-vidal-de-st-germain/

Roland van Vliet met diverse lezingen over o.a. Manicheïsme en Keltisch Christendom:  https://www.manisola.nl/

Marja de Vries over ‘De hele olifant in beeld’:  http://www.marjadevries.nl/

Marieke de Vrij met verschillende lezingen: https://devrijemare.nl/

Iteke Weeda over ‘Liefde, werk en levensinspiratie’: http://www.weeda.nl/

H.J. Witteveen over ‘Universeel Soefisme’: https://www.soefi.nl/

Gerwine Wuring ‘De Aarde roept’: http://www.aerda.nl/

Boele Ytsma ‘Planten eten: de lifestyle van de nieuwe tijd?’: http://boeleytsma.com/

Nicole E. Zonderhuis: ‘Maya-astrologie voor de Nieuwe Tijd’: https://mayatzolkin.com/